Alaxa9900 Atakuj PGG. Mi się udało kupić węgiel a w sumie to w 4 rodziny Zamówiliśmy. Wyszło nas 1050zl/t na gotowo. Po opłaceniu węgla, transportu z kopalni oraz wagi na której się dzielilsmy i sąsiada który przywiózł nam na podwórek ciagnkiem 😅 Mieszkam na zachodzie Polski więc kawałek był aby przywieź węgiel. A i akcja odbywała się w maju