Alaxa9900 Atakuj PGG. Mi si臋 uda艂o kupi膰 w臋giel a w sumie to w 4 rodziny Zam贸wili艣my. Wysz艂o nas 1050zl/t na gotowo. Po op艂aceniu w臋gla, transportu z kopalni oraz wagi na kt贸rej si臋 dzielilsmy i s膮siada kt贸ry przywi贸z艂 nam na podw贸rek ciagnkiem 馃槄 Mieszkam na zachodzie Polski wi臋c kawa艂ek by艂 aby przywie藕 w臋giel. A i akcja odbywa艂a si臋 w maju